• Jums vairs nevajadzēs tērēt savu laiku, analizējot apdrošināšanas tirgu, pētot un salīdzinot apdrošināšanas kompāniju noteikumus. Izvērtējot klienta vajadzības un apkopojot vairāku apdrošinātāju piedāvājumus, mēs palīdzēsim izvēlēties vienu – pašu izdevīgāko apdrošinātāja piedāvājumu.
  • Licencētiem apdrošināšanas starpniekiem tiek piešķirtas ievērojamas atlaides. Šis ir pārliecinošs iemesls, kādēļ sadarboties ar „Attollo brokers”, jo, iespējams, mūsu cena būs pat labāka, nekā vēršoties pie apdrošinātāja.
  • Mūsu eksperts bez maksas dosies vizītē pie Jums uz biroju vai mājām, lai sniegtu konsultācijas un noformētu apdrošināšanas polisi.
  • Brokera palīdzība var pasargāt klientu no nepatikšanām. Visbiežāk klienti pievērš uzmanību diviem lielumiem – apdrošināšanas prēmijai un paša riskam. Tai pašā laikā var tikt nepamanītas būtiskas apdrošināšanas līguma nianses, kurām, iestājoties apdrošināšanas gadījumam, var būt izšķiroša nozīme.
  • Jūsu rīcībā vienmēr būs profesionāli apkopota informācija par situāciju Latvijas apdrošināšanas tirgū kopumā un katras apdrošināšanas kompānijas produktiem.
  • Notiekot apdrošināšanas gadījumam, „Attollo brokers” ir gatava aizstāvēt klientu intereses, palīdzot nokārtot nepieciešamās formalitātes. Ja kādu iemeslu dēļ netiks izmaksāta vai pat tiks samazināta apdrošināšanas atlīdzība, mūsu speciālisti var sniegt vērtīgu palīdzību, iesaistoties pat lēmuma pieņemšanā.
  • „Attollo brokers” ir profesionāla apdrošināšanas brokeru sabiedrība, kas ieņem stabilas pozīcijas apdrošināšanas tirgū. Atbilstoši likumdošanai kompānijas profesionālā atbildība ir apdrošināta apdrošināšanas sabiedrībā „Baltijas Apdrošināšanas Nams" par EUR 1 924 560, bet pārapdrošināta „Lloyd's" – vienā no vislielākajām pārapdrošināšanas sabiedrībām pasaulē.
Izdevīgi ar Attollo

Par apdrošināšanu

Citi veidi

Mūsu kontakti

Par mums

Titullapa

Izdevīgāka OCTA

KASKO

Izdevīgi ar Attollo

Par apdrošināšanu

Transportlīdzekļu apdrošināšana

Īpašuma apdrošināšana

Finanšu risku apdrošināšana

Celtniecības risku apdrošināšana

Citi veidi

Privātuma politika

Sūdzību izskatīšanas procedūra

Mūsu kontakti

Sīkdatnes

Personu apdrošināšana

Apdrošināšanas produktu informācijas dokumenti

Portāla lietošanas noteikumi

Par mums

Drosa apdrosinasanas polise ipolise.lv OCTA