SIA „Attollo Brokers” ir Latvijas Bankā (www.bank.lv) reģistrētā apdrošināšanas brokeru kompānija ar statūtkapitālu EUR 51 120.00. Brokera profesionālā atbildība ir apdrošināta saskaņā ar Apdrošināšanas un pārapdrošināšanas izplatīšanas likuma 28. panta prasībām par summu EUR 1,92 milj. apjomā.

Kopš SIA „Attollo Brokers” dibināšanas 2003. gadā mūsu apdrošināšanas brokeru sabiedrība ir piedzīvojusi stabilu attīstību gan kvalitātes, gan kvantitatīvo rādītāju ziņā un patreizējā brīdī ir viena pieredzes bagātākajām un profesionālākajām apdrošināšanas brokeru komandām Latvijas apdrošināšanas tirgū.

SIA „Attollo Brokers” ir Latvijas Apdrošināšanas Brokeru Asociācijas (www.brokers.lv) biedrs.

Mēs pastāvīgi sekojam līdzi gan vispārējām apdrošināšanas tirgus attīstības tendencēm, gan konkrētu apdrošinātāju piedāvāto apdrošināšanas produktu segmentu izmaiņām to metodoloģijas un apdrošināšanas tarifu politikas jomā, kas kopumā mums sniedz iespēju nodrošināt mūsu klientus ar efektīvu cenas, drošības un apdrošināšanas seguma apvienojumu.

SIA „Attollo Brokers” darbiniekiem ir visas nepieciešamās prasmes profesionālai apdrošināšanas konsultāciju sniegšanai, kā arī saņemto apdrošināšanas piedāvājumu kvalificētai izvērtēšanai ar mērķi noteikt saimnieciski izdevīgāko apdrošināšanas piedāvājumu.

SIA „Attollo Brokers” ir cieša biznesa sadarbība un laba savstarpējā sapratne ar lielākām Latvijas tirgū strādājošām apdrošināšanas sabiedrībām. Mēs pārzinām katra apdrošinātāja sniegto apdrošināšanas produktu nianses, apdrošināšanas nosacījumus, kā arī pārapdrošināšanas politiku, kā rezultātā saviem klientiem varam operatīvi sniegt izsmeļošu informāciju par saņemto apdrošināšanas piedāvājumu kvalitātes un apdrošināšanas seguma drošības aspektiem, ietaupot klienta laiku un resursus.

Sabiedrībai noslēgti sadarbības līgumi ar apdrošināšanas sabiedrībām AAS Baltijas Apdrošināšanas Nams, AAS Balta, AAS BTA Baltic Insurance Company, Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāle, ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, ADB "Gjensidige" Latvijas filiāle un If P&C Insurance AS Latvijas filiāle.

Izdevīgi ar Attollo

Par apdrošināšanu

Citi veidi

Mūsu kontakti

Par mums

*  Komanda

*  Finanšu informācija

*  Privātuma politika

*  Par apdrošināšanas starpnieka darbību

*  Apdrošināšanas produktu informācijas dokumenti

*  Portāla lietošanas noteikumi

Titullapa

Izdevīgāka OCTA

KASKO

Izdevīgi ar Attollo

Par apdrošināšanu

Transportlīdzekļu apdrošināšana

Īpašuma apdrošināšana

Finanšu risku apdrošināšana

Celtniecības risku apdrošināšana

Citi veidi

Privātuma politika

Sūdzību izskatīšanas procedūra

Mūsu kontakti

Sīkdatnes

Personu apdrošināšana

Apdrošināšanas produktu informācijas dokumenti

Portāla lietošanas noteikumi

Par mums

Drosa apdrosinasanas polise ipolise.lv OCTA